Anonymní elektronické hodnocení kurzů probíhá od 15. do 28. května 2023. Zpětná vazba pomáhá zlepšovat kvalitu vašeho studia i studia vašich kolegů.

Studenti bakalářského a navazujícího magisterského studia hodnotí kurzy v každém semestru, vždy v závěru výuky či po jejím skončení. Hodnocení probíhá anonymně a elektronicky, v unikátní aplikaci.

Každý student na počátku hodnocení dostane e-mailem přístupový proklik přímo do aplikace, kde se zobrazí kurzy, které měl v SIS zapsané. Může je hodnotit najednou či postupně, plně či jen částečně – rozpracovaná hodnocení lze uložit a zase se k nim vrátit. Do hodnocení se lze také přihlásit na adrese evaluace.ff.cuni.cz.

Výsledky včetně slovních komentářů budou zveřejněny v polovině června.

Úvod > Aktuality > Ohodnoťte kurzy vyučované v letním semestru. Studentské hodnocení výuky probíhá do 28. května